O našem sdružení

page_1.jpg

Občanské sdružení Fotbal pro radost vzniklo v roce 2011 a v současné době se zaměřuje na pořádání sportovních akci pro děti ze sociálně ohroženého prostředí

NÁZEV: Fotbal pro radost-Liberec

IČO: 22900624

FORMA: Spolek

ADRESA: Americká 631/42, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec

Co děláme

Náš spolek vznikl v roce 2011. Ze začátku jsme se zaměřovali na pořádání turnajů ve fotbale pro děti a dospělé. Po získání prvních pořadatelských zkušeností jsme začali s organizací sportovních táborů a dětských dnů a začali jsme oslovovat přední české sportovce a kluby se žádostí o spolupráci s naším sdružením. V sekci Sportovci se můžete podívat, jací sportovci nám pomáhají, popřípadě nám v minulosti pomohli.

Od příchodu našeho generálního partnera, firmy Livesport, pořádáme akce pro děti z těchto dětských domovů v Libereckém kraji: DD Česká Lípa, DD Frýdlant, DD Hamr, DD Jablonné a DD Jablonec n./N. Naším cílem je pomáhat jim dospívat v prostředí, ve kterém platí zásady fair play. I díky početnému týmu dobrovolníků pro ně pořádáme letní a zimní fotbalovou ligu, absolvujeme s nimi pravidelné tréninky a pro nejlepší týmy děláme každoročně letní tábory. Pořádáme pravidelné sportovní dny, na nichž soutěží i ty děti, které nehrají fotbal, s malými sportovními fanoušky navštěvujeme zápasy nejvyšších českých soutěží ve fotbale a hokeji a pro všechny pak každý rok chystáme mikulášskou nadílku.

Díky podpoře a perfektní spolupráci s naším generálním partnerem, firmou Livesport, patříme k nejvýznamnějším pořadatelům těchto akcí v Libereckém kraji.

Sportovními partnery jsou:

Tomáš Berdych (tenis)

Radko Gudas (hokej, Washington Capitals)

Jan Rajnoch (bývalý profesionální fotbalista)

Michal Plutnar (hokej, HC Energie Karlovy Vary)

Tomáš Pomikálek (basketbal, BK Nymburk)

Jakub Štěpánek (hokej, HC Dynamo Pardubice)

Ondřej Mazuch (fotbal, Hull)

Andrea Hlaváčková (tenis)

Jiří Veselý (tenis)

Přemysl Kovář (fotbal, SK Slavia Praha)

Lukáš Vácha (fotbal, AC Sparta Praha)

Antonín Hájek (skoky na lyžích)

FC Slovan Liberec

AC Sparta Praha

HC Bílí Tygři Liberec

Ladislav Krejčí (fotbal, AC Sparta Praha)

Petr Ševčík (fotbal, SK Slavia Praha)

Kalendář akcí

Aktuálně nejsou naplánované žádné akce.